KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14175026
nr 1417 5026
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 72. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 75x64cm
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:38:52
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson